Stavba bytového domu A5 – aktuálně

Stavba bytového domu A5 pokračuje v plném proudu i přes malou pauzu kvůli klimatickým podmínkám. Již jsou osazena všechna okna, hotová střecha, zámková dlažba v přízemí + vjezd do garážových prostor a pokračujeme dále. Podívejte se do naši galerie, kde naleznete fotografie jak z průběhu celé stavby, tak i aktuální fotografie bytového domu A5.

Pokračování stavby bytového domu A5

Výstavba bytového domu A5 Rezidence Stella Rozdělov pokračuje dále. Do galerie jsme přidali další fotky z výstavby. Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat. Momentálně je stále dostupných 11 bytových jednotek.

Aktualizace galerie z průběhu stavby

Výstavba bytového domu A5 Rezidence Stella Rozdělov je v plném proudu. Do galerie jsme přidali několik fotek z jejího průběhu. Pokud máte zájem o další informace o naší nabídce, kontaktujte nás. Rezervace se plní, v tuto chvíli je prodáno zhruba 50% jednotek.

Spuštěn prodej bytových jednotek v A5

Dne 1. května 2020 byl spuštěn prodej jednotek v novém projektu bytového domu A5.

Připravujeme nabídku jednotek A5

V současné době probíhá stavební řízení, bude vydáno stavební povolení, předpokládaný začátek stavby podzim 2019, předpokládaný termín k nastěhování podzim 2020. Sledujte naše stránky, brzy zveřejníme nabídku jednotek v nové budově A5. Prozatím přinášíme několik fotek z části A1 – A4.

Dovolená – Vánoční svátky

Dobrý den, dovolujeme si informovat, že v průběhu vánočních svátků tj. od 22.12. do 1.1. bude kancelář uzavřena.

Těšíme se na shledanou opět v novém roce.

 

Nová adresa kanceláře od 16. dubna 2018

Od 16. dubna 2018 se kanceláře společností Stella Rozdělov a skupiny Rydings přestěhovaly do nových prostor v Rezidenci Stella, Benediktínská ulice 3429, 272 04 Kladno. Mapy Google zatím nebyly aktualizovány, ale v systému Mapy.cz nás již naleznete jednoduše.

Téměř všechny byty v A1 a A4 jsou předány

Téměř všechny dokončené byty v domech A1 a A4 Rezidence Stella Rozdělov jsou předány, zbytek bude předán v následujících dnech.

Zvýšení cen bytů

Od 5. února 2018 dochází ke zvýšení cen bytů.

Komerční prostor bude dokončen v únoru 2018

Atraktivní komerční prostor 132,6 m2 vhodný pro zřízení kanceláře, ordinace nebo podobné využití v klidné a atraktivní lokalitě Kladna bude dokončen v průběhu února.

Nabytí právní moci kolaudací

Dne 30. 1. 2018 nabyla právní moci kolaudace bytových domů A1, A4 a podzemních garážových a společných prostor.

Stěhování do nových bytů

Od března 2018 se budou moci stěhovat první klienti do svých bytů.

Zapište si novou adresu Benediktinská

Residence má přidělen nový název ulice – Benediktinská. Komunikace byla schválena pro předčasné užívání, veřejné osvětlení bylo uvedeno do provozu.

Zahájena výstavba RD

V listopadu 2017 byla zahájena výstavba 13 rodinných domů, z nichž první část již prodaných domů bude dokončena do konce roku 2018 a zbylá část se bude dokončovat průběžně během roku 2019 podle stavu prodeje.

Prohlášení vlastníka

Dovolte, abychom Vás informovali o podání tzv. Prohlášení vlastníka na Katastrální úřad. Protnutím tohoto pomyslného milníku dojde k zápisu všech 110 rozestavěných bytových jednotek v naší rezidenci Stella Rozdělov. Blíží se kolaudace první etapy tj. bytových domů A1 a A4. Hledáte nové bydlení? Jsme tu pro Vás. Zavolejte nebo napište Elišce Švejcarové na tel. 774 616 558 nebo info@stella-rozdelov.cz.

Výstavba suterénu

Stavební práce na Rezidenci Stella Rozdělov pokračují 1. přízemním patrem – suterénem. Aktuálně vzniká železobetonová konstrukce suterénu pod bytovými domy A3 a A4. Na kameře či fotografiích jsou již vidět prostory, kde budou komfortní parkovací stání a sklepní kóje nových rezidentů.

Další fáze výstavby

Bylo dokončeno vrtání a betonování posledních pilotů pro založení všech bytových domů a celého suterénního garážového prostoru. Nyní budou následovat finální zemní práce a po vytvrdnutí betonových pilot se začne v březnu s železobetonovou konstrukcí suterénního patra v podobě tzv. bílé vany.

Rezidence Stella Rozdělov – nové byty Kladno

Výstavba projektu byty Kladno – Stella Rozdělov zahájena. V polovině ledna byly zahájeny základové práce společného suterénu pro všechny bytové domy, kde vznikne 126 garážových stání. V současné době probíhá vrtání a betonování cca 250 pilotů, z nichž některé budou hluboké až 15 metrů.

Vzorkovna nových bytů Kladno

V prostorách sídla společnosti byla rozšířena vzorkovna o další interiérové vybavení. V současnosti zde už můžete vidět kompletní koupelnu a WC s obklady a dlažbou, plovoucí podlahu,  osazené okno do reálné zdi včetně parapetu, vypínače a zásuvky. Každým dnem očekáváme vzorek vnitřních dveří a další doplňky. Začali jsme pro Vás připravovat zcela novou formu Facebooku, na kterém Vás radi brzy uvítáme.

Bezbariérový přístup

Přízemní byty a přístupové cesty jsme připravili tak, aby byly plně bezbariérové. V případě zájmu je možné upravit na bezbariérové i vnitřní vybavení bytů.