REZIDENCE STELLA ROZDĚLOV

Základní informace

Dokončený projekt Stella Rozdělov se skládá z 5 bytových domů a 13 rodinných domů.

Zaměření projektu

Rezidence Stella Rozdělov svojí lokalitou, urbanizací, stupněm vybavení a použitými materiály nabízí moderní nadstandardní bydlení v Kladně pro obyvatele, kteří kladou důraz na komfort, bezpečí a aktivní život  v příjemném prostředí, bez ohledu na věk. Výhodou je snadná dostupnost dálnice D6 přes exit 16 Dobrá Voda s rychlým spojením na Prahu nebo letiště.

Bytové domy a jejich správa

Součástí bytů jsou moderně řešené balkony, k vybraným jednotkám patří i sklepy v přízemí.  Ke každému bytu bude možné dokoupit vnitřní garážové parkovací stání a případně i venkovní vyhrazené parkovací místo. Majitelé bytů budou zároveň spolumajiteli  odpovídajícího podílu ve společnství vlastníků jednotek.

Bezpečí

Samotná lokalita je z hlediska bezpečí a klidu nadstandardní. Krytá parkovací místa jsou chráněna před vniknutím kovovým pláštěm a vjezdovou bránou.

Konstrukce

Rezidence Stella Rozdělov je konstrukčně kombinací železobetonu a keramických cihel. Bytové domy mají první PP a první NP v nosných částech konstrukci ze železobetonu s tepelnou izolací, zdi u výtahů a vnitřní příšky jsou z keramických cihel, částečně AKU verze.

Úroveň standardu

Všechny byty, domy i společné prostory jsou navrženy ve vyšším standardu z hlediska konstrukcí a použitých materiálů. Důraz je kladen na energetické a akustické parametry.